سمینار استاد بهمن خواه در تهران – تابستان ۹۸

۳ دیدگاه

موفقیت و ویژگی های انسان های موفق

بابک بهمن خواه در سمینار موفقیت و ویژگی های انسان های موفق که در تابستان سال ۹۸ در شهر تهران برگزار شد، نکات جالبی را در رابطه با انسان های موفق بیان می کند.

از نظر استاد بهمن خواه:

موفقیت راز ندارد، بلکه راه دارد.

اگر فکر کنید که رازی برای موفقیت وجود دارد که مثلا اگر فلان کار را در چند روز انجام بدهید موفق خواهید شد، سخت در اشتباه هستید.

به نظر بابک بهمن خواه موفقیت نوعی حس است. احساس خوب بودن، خوشحال بودن و این که ما به نتیجه خوبی که از کار خود می خواسته ایم رسیده ایم.

انسان های موفق و عادت های آنها

انسان های موفق عادت های موفقی دارند و مجموع این عادت های ریز و درشت و تکرار روزمره آنها در زندگی است که یک شخص را تبدیل به یک انسان موفق می کند.

شاید بتوان این جمله استاد بهمن خواه را کلیدواژه اصلی انسان های موفق دانست:

جهانی فکر کنید، محله ای شروع کنید.

بدین معنی که بزرگ فکر کنید و با قدم های کوچک شروع کنید و این همان راز انسان های موفق است.

گرچه تعریفی که هر شخص از انسان های موفق دارد با تعریف دیگران متفاوت است، اما همه در این نکته اتفاق نظر دارند که می خواهند موفق شوند تا حس خوبی داشته باشند.

اگر کسی سعی دارد ثروت بیشتری کسب کند، هدف او داشتن حس بهتری است. اگر مشهور شدن هدف یک شخص است، این مشهور شدن حس خوبی را برای وی به ارمغان می آورد. خرید منزل، خودرو، ازدواج و سایر کارها نیز در راستای داشتن حس خوب انجام می شوند.

پس چیزی که ما باید به دنبال آن باشیم راه موفقیت است و نه راز موفقیت.

باید عادت های خود را اصلاح کنیم و هر روزه با اعتماد به نفس و انرژی روزافزون برای فردایی بهتر و داشتن حس خوب نسبت به زندگی و دنیای اطراف خود تلاش کنیم.

برای تهیه فایل تصویری و صوتی کامل این سمینار که مدت زمان آن بیش از ۳ ساعت است، می توانید به فروشگاه وبسایت مراجعه نمایید.

دانلود کنید

۳ دیدگاه. دیدگاه جدید

عالی بود دوست دارم هر روز این فیلم رو ببینم خدا رو شکر خودم تو این سمینار شرکت کردم ☺😊موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود. هرمن کین☺

پاسخ

سلام و درود به استاد بابک بهمن خواه عزیزم❤ استادبهمن خواه قهرمانم شما بی همتاااا و فوووق العاده اید😍👏👏👌✌تبریک میگم و از صمیم قلبم به وجودتون افتخارمیکنم😍🌷❤🌹👏👏👏 به به چه روزهای قشنگ و بی نظیر و شااادی به همراه دعاهای قشنگ با کلی حِس خوب و انرژی مثبت در این مکان مقدس و قصر زیبا و باشکوه داشتیم شگفت انگیزبود ممنونم😍🌷❤🌹😇😇😀😃💥💥👏👏👌✌🦅🦅💎🌟🙏خدایاشُکرت❤ ممنونم به خاطر جملات موفقیتی مثبت بی نظیرتون❤🙏 موفقیت تکرار لجوجانه کارهای کوچیک، موفقیت احساس خوب بودن، حِس خوشحال بودن و اینکه ما به نتیجه ای که از کار خودمون میخواستیم رسیده ایم، ما به رویاهای قشنگمون در زندگی بی نظیرمون قول رسیدن دادیم چون ما لایق بهترینها هستیم😍🌷❤🌹😇😇😀😃💥💥🦅🦅💎🌟🌍خدایاشُکرت❤ و خداروشُکرمیکنم و خوشحالم و باعث افتخارم قدرتمند و پرانرژی در سمینار موفقیت شهر تهران و جشن تولد قشنگ و باشکوه در کناروجودمهربون عزیزترین آدم زندگیم استاد بابک بهمن خواه قدرتمند موفق پرانرژی، خوش فکر، خلّاق، ثروت ساز و مثبت اندیش عزززیزم بودم😍🌷❤🌹😇😇😀😃💥💥🦅🦅💎🌟🌍🙏 خدایاشُکرت❤ خداجون شادی آفرینم آرامش وجودم را سپاس❤🙏 خدایاشُکرت عاااالی سخنرانی کردم😍🌷❤🌹😇😇👏👏🦅🦅💎🌟🙏 استاد بابک بهمن خواه قدرتمند و مهربونم بینهااایت ممنونم که قدرتمند و پرانرژی حمایتم میکنید و با محبت و مهربونی تون کنارم هستید😍🌷❤🌹😇😇😀😃💥💥🦅🦅💎🌟🌍🙏 شما فوووق العاده فووووق العاده اید😍🌷❤🌹👏👏👌✌ استاد بابک بهمن خواه قدرتمند و مهربونم فدای وجود عزززیز و دوووست داشتنی تون و صدای گرم و پرانرژی تون بشم خیییلی دووووسِتون دارم❤❤ خیلی زیبا و دلنشین صحبت میکنید برای سخاوتمندی و محبت و مهربونی تون بینهاااایت ممنونم❤👫🙏 آفررررین به مدیریت و خوش فکری و صبر و ایمان و تلاش های بی نظیرتون از صمیم قلبم به وجودمهربونتون افتخارمیکنم همیشه مثل خورشید پرانرژی و گرمابخشید برای من قابل ستایش و قابل احترامید😍🌷❤🌹😇😇😀😃💥💥👏👏🦅🦅💎🌟🌍 از فیلم قشنگتون و هدیه و سورپرایزهای عاااالی تون و کلی حِس خوب و انرژی مثبت تون ممنونم❤🙏 استاد بهمن خواه قدرتمند خوشتیپ بی نظیییرررم کت قرمزتون قشنگ خیلی بهتون میاد مبارکتون باشه همیشه به خوشی بپوشید😍😃👏👏👌✌از خدای مهربونمون براتون کلی انرژی مثبت❤میفرستم همیشه در کنار پدر و مادر مهربونتون سلامت باشید و حالتون عاااالی و دلتون شااااد شااااد و لبتون خندون باشه😍😃🤲 و شااادی و موفقیت های بی نظیرتون رو ببینم🤲شااااد و پرانرژی و موفق باشید😀 خدایاشُکرت❤ @babakbahmankhah❤❤

پاسخ

سلام کلاسهای آقای دکتر بابک بهمن خواه خیلی خوبه حتما شرکت کنید
ممنون استاد

پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست