babak-bahmankhah-Final

بابک بهمن خواه

موسس
بابک بهمن خواه هستم. شغل من ساخت و سازه. اما خونه نمی سازم. ده ساله که انسان های شاد می سازم. من بهتون کمک می کنم که خوشحالتر باشید و زندگی قشنگ تری رو تجربه کنید.

نه سال  هست که  در صنعت آموزش مشغول به فعالیت هستم  و همواره روزهای اولی را  که آغاز به کار کردم را به یاد دارم روزهایی که حال دلم و حال کار وکسبم اصلا خوب نبود، پدر و مادرم نگران آینده شغلی من بودند و دوست داشتند در شغلی مشغول بکار شوم که لااقل بیمه و یک حقوق  ثابت داشته باشد  ولی اینها اصلا با رویاهای من سازگار نبود. برای همین به خودم و  به رویاهایم قول رسیدن دادم از همان موقع سخت مشغول کار شدم با اینکه از طرف اطرافیانم کارم منطقی و معقول به نظر نمی رسید ولی به وقفه تلاش میکردم بارها نه شنیدم ولی متوقف نشدم.

من سال ۱۳۸۳ سه سال پشت کنکور بودم در کتابخانه با یک بنر مواجه شدم دیدار با سرنوشت سمینار دکتر احمد حلت براستی کسی که زندگی من را متحول کرد. براستی وقتی شاگرد آماده باشه معلم از راه میرسه این را با ایمان میگم.من نشانه ها را واقعا جدی گرفتم و در راستای هدفم گام برداشتم.

براستی سال ۱۳۸۶، سال تفکر و تجسس در مورد خودم بود. مدام از خودم می پرسیدم واقعا بابک تو بدرد چی میخوری؟؟ تو به دنیا آمدی تا چه اثری از خودت بجا بگذاری؟؟در مجله موفقیت مشغول بکار شدم و در عین حال رشته روانشناسی مشغول به تحصیل شدم.

در سال ۱۳۸۹ سال تصمیم من رقم خورد. تصمیم گرفتم مسیر زندگی خود و دیگران را عوض کنم. تصمیم گرفتم براستی خیلی سخت بود حتی اطرافیانم من را قبول نداشتند.

در سال ۱۳۹۱ من تبدیل شدم. در نقش برگزار کننده وارد شدم برای استاد خودم آقای حلت برنامه گذاشتم و یک ربع من صحبت کردم و بعد سمینار رایگان های خودم را برگزار کردم.آروم آروم تبدیل شدم. همیشه در مسیر ماندم.

 

همیشه در مسیر خلاق بودم و برای اهدافم تلاش اضافه کردم.

سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۹ با تمام قدرت کار کردم و خدا رو شکر میکنم رویاهایم تک تک به واقعیت تبدیل شد.

براستی غیرممکن فقط در ذهن ما وجود دارد.وقت زیادی برای رشد شخصی خودم اختصاص دادم و الان خوشحالم که  سال است  در صنعت آموزش نه سال در صنعت مشغول فعالیت هستم در ۳۵ شهر ایران سمینار برگزار کردم و حال دل خیلی ها را خوب کردم و رسالت خودم را انجام دادم و میدهم و همواره آدمهای شاد و هدفمند و موفقیت ساختم تا نسل بعدی بی نظیر  و ایران بهتری داشته باشیم. خدا رو شکر  میکنم الان باعث افتخار پدر و مادرم هستم و شرکتی دارم که تعداد زیادی پرنسل دارد و درآمد بسیار عالی دارم و نه تنها از زندگی لذت می‌برم بلکه دوست دارم به دیگران آموزش بدهم چطور شاد و هدفمند زندگی کنند.از بهمن ماه  نیز  با شروع دوره های آنلاین در مدرسه موفقیت به مردم سرزمینم در شرایط سخت قرنطینه کمک شایانی به بهبود و رونق کار و کسب و افزایش روحیه  و عملکردشان کردم. 

ما غیرتی پای هدفهامون می ایستیم.
خدایا شکرت

گاهی اوقات وقتی فکر می‌کنم اگرآن روز در سمینار استاد حلت شرکت نمی کردم هرگز جرقه تغییر در وجودم روشن نشده بود براستی  نشانه ها را جدی گرفتم و اقدام کردم .خدیا شکرت

بخشی از روزمه بابک بهمن خواه

موسس مجموعه آموزشی مدرسه موفقیت

نویسنده بیش از ده عنوان کتاب آموزشی

برگزاری سمینار در بیش از ۳۵ شهر ایران

اجرای بیش از چندین برنامه در رادیو و تـلـویزیون

آموزش فن بیان و مهارت زندگی به بیش از ۲۰۰۰۰ نفر

مـشـاور تـعـدادی از شرکت های بزرگ

اعضای حرفه ایی

marjan-ziyari

مرجان زیاری

مدیر برنامه ها
تمام تلاشم اینه کاری کنم و جایی برم و جایی باشم که مفید باشم، رنگ عشق و شور و انگیزه و امید بپاشم.
Somayeh-Karami

سمیه کرمی

مدیر اجرایی
قصد دارم برای افراد یک پشتیبان عالی در زمینه ارتباطات موثر و شخصیت شناسی باشم تا با رشد مهارت های فردی، شاهد رشد روزافزون آنها در زندگی باشم. من با آموزش هدف گذاری صحیح و برنامه ریزی دقیق به افراد کمک می کنم تا حس ناب تحقق اهدافشان را تجربه کنند.
Halimeh-karimi

حلیمه کریمی

پشتیبان توسعه فردی
هیچ کدام از روش های خودشناسی و خودسازی بدون دریافت عشق عجیب خدا پایدار نیست و رویای من کمک به جاری شدن این عشق در زندگی مردم دنیاست.
saeidkarimi

سعید کریمی

مدیر وب سایت
تمامی نتایج تحقیقات و تجربیاتم طی یک دهه فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ، با افتخار در اختیار شماست. بی صبرانه منتظر خبر های خوب موفقیت و شادیتان هستم.
Maryam-Javanfar

مریم جوانفر

ویراستار ادبی و سئو
هدف من انتقال تجارب و آموخته هایم به سایر افراد و تلاش در جهت کمک به ارتقای سطح زندگی آنان است. زندگی زیباست اگر تو آن را زیبا بسازی.
Asal-Dashti-Nejhad

عسل دشتی‌نژاد

بازاریابی دیجیتال
به انسان ها کمک می‌کنم با رسیدن به شناخت درونی و ترمیم نقاط ضعف، سیر پیشرفت را طی کنند و از طریق «توسعه فردی به سبک چهار فصل»، به رشد فردی و اجتماعی سریعتر برسند.
۰

بنفشه طالعی

گرافیست مجموعه
دوست دارم از طریق هنر به دیگران کمک کنم تا به زندگی، از زوایه دیگه‌ای نگاه کنن و با به دست آوردن نتایج بهتر، حال بهتری داشته باشند

اساتید

norpori

مهندس نورپوری

مدرس دوره های بورس مدرسه موفقیت
خالق استراتژی معاملاتی لاک پشت طلایی در ایران مدیر سایت پولدارباشی من با علم و دانش خودم کنارتون هستم تا هوشمندانه سرمایه گذاری کنید
ad142e17475f79bd61ee8d4654977d3c

حمید صباغی

مدرس بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ
Asal-Dashti-Nejhad

عسل دشتی نژاد

مدرس
unnamed

دکتر جلال مسلمان یزدی

مدرس
download

حامد محمدی

مدرس
saeidkarimi

سعید کریمی

تمامی نتایج تحقیقات و تجربیاتم طی یک دهه فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ، با افتخار در اختیار شماست. بی صبرانه منتظر خبر های خوب موفقیت و شادیتان هستم.
۷۱۸۸photo_2020-05-10_16-08-59

ابراهیم رستمانی

مدرس
helat1

دکتر احمد حلت

پریسا-مافی-روانشناس

پریسا مافی

۸

محسن مومنی

کارشنای و مدرس اینستاگرام
توی زندگیم راه هایی رفتم که شاید نباید میرفتم اما خدا رو شکر از همه شون تجربه هایی به دست آوردم مهارت هایی کسب کردم که با کنار هم گذاشتن همه اونها رسیدم به اینکه کمک کنم افراد با تولید محتوا و حضور در شبکه های مجازی به ثروت برسن و با افتخار مثل یک دوست کنارشون هستم

به این مطلب رای بدهید:

۰ امتیاز۰/۵