۱۱

بابک بهمن خواه

موسس
بابک بهمن خواه هستم. شغل من ساخت و سازه. اما خونه نمی سازم. ده ساله که انسان های شاد می سازم. من بهتون کمک می کنم که خوشحالتر باشید و زندگی قشنگ تری رو تجربه کنید.

نه سال  هست که  در صنعت آموزش مشغول به فعالیت هستم  و همواره روزهای اولی را  که آغاز به کار کردم را به یاد دارم روزهایی که حال دلم و حال کار وکسبم اصلا خوب نبود، پدر و مادرم نگران آینده شغلی من بودند و دوست داشتند در شغلی مشغول بکار شوم که لااقل بیمه و یک حقوق  ثابت داشته باشد  ولی اینها اصلا با رویاهای من سازگار نبود. برای همین به خودم و  به رویاهایم قول رسیدن دادم از همان موقع سخت مشغول کار شدم با اینکه از طرف اطرافیانم کارم منطقی و معقول به نظر نمی رسید ولی به وقفه تلاش میکردم بارها نه شنیدم ولی متوقف نشدم.

من سال ۱۳۸۳ سه سال پشت کنکور بودم در کتابخانه با یک بنر مواجه شدم دیدار با سرنوشت سمینار دکتر احمد حلت براستی کسی که زندگی من را متحول کرد. براستی وقتی شاگرد آماده باشه معلم از راه میرسه این را با ایمان میگم.من نشانه ها را واقعا جدی گرفتم و در راستای هدفم گام برداشتم.

براستی سال ۱۳۸۶، سال تفکر و تجسس در مورد خودم بود. مدام از خودم می پرسیدم واقعا بابک تو بدرد چی میخوری؟؟ تو به دنیا آمدی تا چه اثری از خودت بجا بگذاری؟؟در مجله موفقیت مشغول بکار شدم و در عین حال رشته روانشناسی مشغول به تحصیل شدم.

در سال ۱۳۸۹ سال تصمیم من رقم خورد. تصمیم گرفتم مسیر زندگی خود و دیگران را عوض کنم. تصمیم گرفتم براستی خیلی سخت بود حتی اطرافیانم من را قبول نداشتند.

در سال ۱۳۹۱ من تبدیل شدم. در نقش برگزار کننده وارد شدم برای استاد خودم آقای حلت برنامه گذاشتم و یک ربع من صحبت کردم و بعد سمینار رایگان های خودم را برگزار کردم.آروم آروم تبدیل شدم. همیشه در مسیر ماندم.

 

همیشه در مسیر خلاق بودم و برای اهدافم تلاش اضافه کردم.

سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۹ با تمام قدرت کار کردم و خدا رو شکر میکنم رویاهایم تک تک به واقعیت تبدیل شد.

براستی غیرممکن فقط در ذهن ما وجود دارد.وقت زیادی برای رشد شخصی خودم اختصاص دادم و الان خوشحالم که  سال است  در صنعت آموزش نه سال در صنعت مشغول فعالیت هستم در ۳۵ شهر ایران سمینار برگزار کردم و حال دل خیلی ها را خوب کردم و رسالت خودم را انجام دادم و میدهم و همواره آدمهای شاد و هدفمند و موفقیت ساختم تا نسل بعدی بی نظیر  و ایران بهتری داشته باشیم. خدا رو شکر  میکنم الان باعث افتخار پدر و مادرم هستم و شرکتی دارم که تعداد زیادی پرنسل دارد و درآمد بسیار عالی دارم و نه تنها از زندگی لذت می‌برم بلکه دوست دارم به دیگران آموزش بدهم چطور شاد و هدفمند زندگی کنند.از بهمن ماه  نیز  با شروع دوره های آنلاین در مدرسه موفقیت به مردم سرزمینم در شرایط سخت قرنطینه کمک شایانی به بهبود و رونق کار و کسب و افزایش روحیه  و عملکردشان کردم. 

ما غیرتی پای هدفهامون می ایستیم.
خدایا شکرت

گاهی اوقات وقتی فکر می‌کنم اگرآن روز در سمینار استاد حلت شرکت نمی کردم هرگز جرقه تغییر در وجودم روشن نشده بود براستی  نشانه ها را جدی گرفتم و اقدام کردم .خدیا شکرت

بخشی از روزمه بابک بهمن خواه

موسس مجموعه آموزشی مدرسه موفقیت

نویسنده بیش از ده عنوان کتاب آموزشی

برگزاری سمینار در بیش از ۳۵ شهر ایران

اجرای بیش از چندین برنامه در رادیو و تـلـویزیون

آموزش فن بیان و مهارت زندگی به بیش از ۲۰۰۰۰ نفر

مـشـاور تـعـدادی از شرکت های بزرگ

اعضای حرفه ایی

۶

مرجان زیاری

مدیر برنامه ها
تمام تلاشم اینه کاری کنم و جایی برم و جایی باشم که مفید باشم، رنگ عشق و شور و انگیزه و امید بپاشم.
۳

سمیه کرمی

مدیر دوره های مجازی
قصد دارم برای افراد یک پشتیبان عالی در زمینه ارتباطات موثر و شخصیت شناسی باشم تا با رشد مهارت های فردی، شاهد رشد روزافزون آنها در زندگی باشم. من با آموزش هدف گذاری صحیح و برنامه ریزی دقیق به افراد کمک می کنم تا حس ناب تحقق اهدافشان را تجربه کنند.
۴

سعید کریمی

مدیر وب سایت
تمامی نتایج تحقیقات و تجربیاتم طی یک دهه فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ، با افتخار در اختیار شماست. بی صبرانه منتظر خبر های خوب موفقیت و شادیتان هستم.
۱۲

عسل دشتی‌نژاد

مدیر محتوا
به انسان ها کمک می‌کنم با رسیدن به شناخت درونی و ترمیم نقاط ضعف، سیر پیشرفت را طی کنند و از طریق «توسعه فردی به سبک چهار فصل»، به رشد فردی و اجتماعی سریعتر برسند.
۱۶

بنفشه طالعی

گرافیست
دوست دارم از طریق هنر به دیگران کمک کنم تا به زندگی، از زوایه دیگه‌ای نگاه کنن و با به دست آوردن نتایج بهتر، حال بهتری داشته باشند
WhatsApp-Image-2021-09-05-at-5.34[[ححح

دنیا ترکان

کارشناس فروش
دوست دارم یه دنیا حس و انرژی خوب به آدم ها منتقل کنم و دوست دارم که حال دل و ذهنشون خوب باشه برای اینکه در مسیر موفقیت و آگاهی قرار بگیری با من تماس بگیرید🌹🙏
۱۷

فرنوش حبیبی

کارشناس فروش
فرنوش حبیبی هستم، کارشناس فروش مدرسه موفقیت استاد بابک بهمن خواه برای اینکه در مسیر موفقیت و آگاهی قرار بگیرید با من تماس بگیرید
۲۱-۱۱-۱۵-۲۰-۳۰-۳۸-۴۲۶_deco111

فریبا دری

کارشناس فروش
فریبا دری هستم، کارشناس فروش مدرسه موفقیت استاد بابک بهمن خواه ,فرصتها اتفاقی ، اتفاق نمی افتند قطعا شما خالق آنها هستید
۱۵ (۱)

سارا رحمتی

کارشناس فروش
سارا رحمتی هستم، کارشناس فروش مدرسه موفقیت استاد بابک بهمن خواه , برای داشتن حس بهتر از خودت وزندگیت کافیه باهم صحبت کنیم
۵۵

زهرا منصوریان

کارشناس فروش
گذشته گذشته، باهم برای آینده بهتر تلاش میکنیم. دنیا پراز خوشبختیه، من بهت کمک میکنم بدستش بیاری.
pp

هاجر موسی زاده

پشتیبان دوره های مجازی
من باتمام مهربانی های خداوند به هدفهایی دست پیدا کرده ام وباتمام قلبم میخواهم این تجربه را باشما قسمت کنم
۱۶ (۱)

زهرا محرابی

کارشناس اداری و پشتیبان فروش
زهرا محرابی هستم، کارشناس اداری و پشتیبان فروش مدرسه موفقیت استاد بابک بهمن خواه
۱۷

مهسا خانی

کارشناس اداری و پشتیبان فروش
مهسا خانی هستم، کارشناس اداری و پشتیبان فروش مدرسه موفقیت استاد بابک بهمن خواه

اساتید

Babak-Bahmankhah-servatsazan

دکتر بابک بهمن خواه

مدرس و موسس مدرسه موفقیت
رسالت من در مدرسه موفقیت بابک بهمن خواه آموزش با بهترین کیفیت، کمترین قیمت و زیر نظر بهترین اساتید هست، آموزش هایی که هیچ وقت در مدرسه ندیدیم.
۸

دکتر احمد حلت

مدرس اعتماد بنفس
من دکتری روانشناسی تربیتی دارم و مدیر مجله موفقیت هستم
۲

دکتر جلال مسلمان یزدی

مدرس دوره های رفتار شناسی دیسک
جلال مسلمان یزدی هستم و بسیار خوشحال از اینکه کمک می‌کنم افراد سبک زندگی بهتری داشته باشند و با انتخاب‌های هوشمندانه کار و زندگی شگفت‌انگیزی رو خلق کنند.
۱

استاد پریسا مافی

مدرس دوره های راز جذابیت زنان
پریسا مافی هستم عضو انجمن روانشناسان ایران تجربه من در طی ده سال گذشته در حوزه زناشویی و ازدواج نشان داد ما با شناخت نسبت خودمان و بعد شریک عاطفی مان می توانیم به زندگی بهتری برسیم.
۵

مهندس هادی نورپوری

مدرس دوره های بورس مدرسه موفقیت
خالق استراتژی معاملاتی لاک پشت طلایی در ایران مدیر سایت پولدارباشی من با علم و دانش خودم کنارتون هستم تا هوشمندانه سرمایه گذاری کنید
۱۳

دکتر حمید صباغی

مدرس بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ
زمانی که ما تو هرجایی پا میذاریم برای راحتی خودمون و پیشرفتمون باید قوانین اونجارو بدونیم حالا اگه به سرزمین بازاریابی پا گذاشتی من بهت قوانین این سرزمین رو یاد میدم.
۱۴

ابراهیم رستمانی

مدرس تکنیک های موثر فروش
من ابراهیم رستمانی، عاشق بازاریابی و فروش هستم. نویسنده ی کتاب ۱۵۰ راهکار برای افزایش فروش، دانش آموخته ی رشته ی مدیریت بازرگانی، ۱۸سال تجربه ی دانشگاه بازار و چند سال آموزش های آکادمیک خودم را تلفیق کردم تا بهترین اتفاقات را برای افراد و کسب کارها رقم بزنم.
حامد محمدی

مهندس حامد محمدی

مدرس دوره های پیشرفته ارز دیجیتال
کارشناس سخت افزار کامپیوتر برگزیده نهمین دوره المپیاد شبکه و امنیت شبکه در کشور دوازده سال سابقه تدریس در دوره های تخصصی کامپیوتر ۸ سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی داخلی و بین المللی
۱۲

عسل دشتی نژاد

مدیر محتوای استاد بهمن خواه و مدرسه موفقیت
کوچینگ فردی، تولید محتوا مربی در دوره های خودمربیگری مدرسه موفقیت
۱۵

محسن مومنی

کارشنای و مدرس اینستاگرام و سوشال مدیا
توی زندگیم راه هایی رفتم که شاید نباید میرفتم اما خدا رو شکر از همه شون تجربه هایی به دست آوردم مهارت هایی کسب کردم که با کنار هم گذاشتن همه اونها رسیدم به اینکه کمک کنم افراد با تولید محتوا و حضور در شبکه های مجازی به ثروت برسن و با افتخار مثل یک دوست کنارشون هستم
۴

مهندس سعید کریمی

مدرس دیجیتال مارکتینگ
تمامی نتایج تحقیقات و تجربیاتم طی یک دهه فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ، با افتخار در اختیار شماست. بی صبرانه منتظر خبر های خوب موفقیت و شادیتان هستم.

به این مطلب رای بدهید:

۰ ratings۰/۵