به همین سادگی خودت را در موقعیت استفاده از قانون جذب قرار بده

قانون جذب کائنات

عضویت در خبرنامه

محصولات

راه موفقیت
موفقیت راز ندارد راه دارد، راه موفقیت را بیاموزید
نظریه تحلیل رفتار متقابل
بدون شناخت نظریه تحلیل رفتار متقابل ، وارد هیچ رابطه‌ای نشوید!

استفاده از قانون جذب

به منظور استفاده از قانون جذب کائنات، بهتر است ابتدا آن را تعریف کنیم. قانون جذب کائنات این طور معنی می شود: کانون توجه انسان رو به هر موضوعی که باشد، ریشه همان موضوع وارد زندگیش می شود.

در اصل قانون جذب باوری است که طبق آن می توانیم با تمرکز بر افکار منفی یا مثبت، تجربه های منفی یا مثبتی را به زندگی خودمان وارد کنیم.

۵ راز استفاده از قانون جذب

۱- قانون جذب همیشه برقرار است

یکی از افکار اشتباه ما این است که گاهی تصور می کنیم قانون جذب کائنات را خودمان به کار انداختیم و بعد از یاد گرفتن آن را وارد زندگی خودمان کردیم.

ولی این باور درست نیست. برای استفاده از قانون جذب باید بدانیم که این قانون همیشه در حال عمل کردن است و بر روی زندگی ما تاثیر می گذارد. هر زمان هر فکری که به ذهنمان بیاید، در همان زمان در حال فرستادن ارتعاش و فرکانس به کائنات هستیم و کائنات هم به توجه به آن انرژی که دریافت می کند آن را وارد زندگی ما می کند.

برای اینکه بتوانیم خواسته ها و اهداف خود را جذب کنیم باید افکار و ذهن خود را در اختیار بگیریم. بهترین راه برای در اختیار گرفتن ذهن و افکارمان تمرین کردن است. با تمرین کردن می توانیم خیلی راحت کنترل ذهن و افکار خود را در اختیار بگیریم و در جهت آنها حرکت کنیم.

۲- مشخص کردن هدف و خواسته هایمان

یکی دیگر از رمز و رازهای استفاده از قانون جذب کائنات این است برای اینه به هدف و خواسته خود برسیم باید آنها را به طور دقیق و با جزئیات مشخص کنیم. در غیر این صورت فرکانس و ارتعاش نامشخص به کائنات می فرستیم و ممکن است درون ذهنمان فقط یک خانه بخواهیم. بدون این که جزئیاتش را مشخص کرده باشیم.

بهترین کار این است که یک دفتر برداشته و دقیق و با جزئیات کامل بنویسیم که چه خانه ای می خواهیم. چون وقتی با جزئیات کامل مشخص کردیم، ارتعاش دقیقتری از خواسته هایمان را به کائنات می فرستیم.

استفاده از قانون جذب

۳- جذب ناخواسته ها به صورت تصادفی

گاهی ممکن است به طور اتفاقی چیزهای نادرست و ناخواسته را جذب کنیم. براساس قانون جذب کائنات، اضطراب و ترس و در کل افکار منفی باعث می شوند چیزهایی را به اشتباه و اتفاقی جذب کنیم.

به عنوان مثال اگر دوست داریم به خانه رویایی خود برسیم ولی تصورمان این است که چگونه پولش را جور کنیم، یا این که آیا من لیاقت این خانه را دارم، هرگز به آن نمی رسیم و چیزهای مخالف خواسته خود را جذب می کنیم. بنابراین با این طرز فکر نمی توانیم به استفاده از قانون جذب هم امیدوار باشیم.

۴- آن چیزی را که می خواهیم، رها کنیم

یکی دیگر از رمز و راز استفاده از قانون جذب کائنات رها کردن خواسته و هدف است. منظور از رها کردن خواسته و هدف این است که وقتی آن را مشخص کردیم، وسواس نشیم و دائما بر روی خواسته خود اصرار نکنیم. باید خواسته و هدفمان را در کائنات رها کنیم و با اجازه دهیم که با همین تمرکز به آن چیزی که می خواهیم برسیم.

باید مطمئن باشیم کائنات ما را به آن چیزی که می خواهیم می رساند. وقتی خواسته و هدفی داریم باید با انرژی مثبت و حس خوب در جهت رسیدن به آن تلاش کنیم. نه اینکه اصرار کنیم و هر روز از خودمان بپرسیم که پس چرا به آن نمی رسیم.

۵- رسیدن به آن چیزی که می خواهیم زمان می برد

در اینکه با استفاده از قانون جذب کائنات و با یادگیری روش استفاده از آن به تمامی خواسته ها و رویاهایمان می رسیم هیچ شکی نیست. اما چیزی که باید بدانیم این است که رسیدن به آنها زمان می برد و غیر ممکن است مثلا در مدت زمان یک ماه به همه هدف ها و آرزوهای خود برسیم.

برای اینکه بتوانیم به بهترین شکل ممکن از قانون جذب استفاده کنیم باید در برخی زمینه ها مهارت هایی را کسب کنیم. مثلا استفاده از عبارات تاکیدی، تجسم خلاق، درست تمرین کردن و غیره. برای اینکه به هدف ها و آرزوهایما برسیم باید زمان بگذاریم.

استفاده از قانون جذب

اگر هر روز تمرین کنیم و زمانی را برای ذهنمان بگذاریم متوجه می شویم که کم کم داریم به آنها نزدیک می شویم و یک سری نتایج کوچک و بزرگی را دریافت می کنیم که باعث شادی و موفقیت ما می شوند.

پس باید صبور باشیم.

مطالب بیشتر

۳ دیدگاه. دیدگاه جدید

 • سولماز احمدی
  ۹ آبان ۱۳۹۸ ۸:۵۷ ب٫ظ

  تکنیک تجسم خلاق و عبارات تاکیدی عالیه
  مرسی از مقاله خوبتون👌👌👌

  پاسخ
 • سلام پرانرژی خدمت استاد بهمن خواه پرانرژی که باعث تغییر بزرگی در مسیر زندگیم شدن.خداروشاکرم بخاطر وجود استاد نازنین در زندگی من ومن مطمعنم با تفکرم با ارتعاشات روزانه ام تونستم استادو جذب زندگیم کنم و کائنات جواب همه خواسته های منو دادن از خدا ممنونم که همیشه هوامو داشته و داره⁦❤️⁩

  پاسخ
 • رضا پاک روان
  ۹ دی ۱۳۹۸ ۳:۵۹ ب٫ظ

  بینظیر بود بنده که عکس زیبای خونه رو که گذاشته بودید رو دانلودکردم و روی پس زمینه لپ تابم گذاشتم

  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست