شرایط و ضوابط عضویت در باشگاه ثروت سازان خودساخته استاد بابک بهمن خواه

  1. باشگاه ثروت سازان خودساخته با هدف حمایت از شرکت کنندگان دوره های کسب و کار و برندسازی شخصی استاد بابک بهمن خواه تشکیل شده است. اعضای این باشگاه این امکان را دارند تا کسب و کار خود را در وبسایت رسمی ایشان به آدرس www.bahmankhah.com معرفی کنند و همچنین محصولات و خدمات خود را در فروشگاه های مستقل به فروش برسانند.
  2. زیرساخت های فنی باشگاه به نحوی طراحی شده اند که اعضا بتوانند در هر حرفه و کسب و کاری که حضور دارند فضایی را برای تبلیغات و معرفی در اختیار داشته باشند. مشروط بر این که فعالیت ایشان موانع و ممنوعیت‌های قانونی و عرفی نداشته باشد.
  3. اعضای باشگاه ثروت سازان خودساخته متعهد و ملزم به اخذ تمامی مجوزها و مدارک مورد نیاز فعالیتشان هستند. در غیر این صورت وبسایت این حق را برای خود محفوظ نگه می‌دارد که در هر زمان و بدون ارائه هیچ اخطاری، از ادامه همکاری با ارائه دهنده خودداری کند.
  4. هر کدام از اعضا، در چارچوب طراحی صفحه معرفی و فروشگاهشان از حمایت و مشاوره تخصصی تیم وبسایت استاد بهمن خواه بهره‌مند می شوند. این مشاوره به صورت رایگان ارائه می شود. در صورتی که نیاز به دریافت خدماتی چون تولید محتوا و ویرایش تصاویر و ویدئوها وجود داشته باشد، متناسب با حجم کار، هزینه معقولی بابت آن در نظر گرفته می شود.
  5. در صورت تمایل، هر عضو باشگاه می تواند یک فروشگاه شخصی در اختیار داشته باشد و محصولات و خدمات خود را در آن فضا به فروش برساند. در صورتی که محصولی در فروشگاه هر یک از اعضا به فروش برسد، وبسایت ۹ درصد از مبلغ تراکنش را بابت حق میزبانی خود از حساب عضو باشگاه (ارائه دهنده) کسر می کند و مابقی مبلغ را، پس از تحویل کالا به مشتری و اطمینان از رضایت وی، به عضو باشگاه تقدیم می کند.
  6. فرآیند ارسال کالا به مشتری، به طور کامل به عهده ارائه دهنده (عضو باشگاه) می باشد. بنابراین لازم است هزینه های مربوط به بسته بندی، ارسال و پیگیری های مورد نیاز را در برآوردها و قیمت گذاری کالاهای ارائه شده، لحاظ نمایید.
  7. وبسایت www.bahmankhah.com خدمات و کالاهای ارائه شده توسط هرکدام از اعضا را بدون قید و شرط ضمانت می کند. به این معنا که در صورت عدم تحویل کالا و یا عدم رضایت مشتری به هر دلیلی، وجه پرداختی تماما به خریدار بازگردانده می شود. در این خصوص با ارائه دهنده کالا و خدمات هماهنگی انجام می شود اما در صورت عدم جلب رضایت کامل مشتری، وبسایت جهت مسترد نمودن مبلغ به خریدار، نیازی به کسب اجازه از ارائه دهنده نخواهد داشت. بالا بردن کیفیت و ارائه ضمانت بدون قید و شرط کالا مهمترین درس از تکنیک های فروش استاد بهمن خواه است و این امر باعث می شود مشتریان با اعتماد و آسودگی خیال بیشتری اقدام به خرید محصولات اعضای باشگاه نمایند.
  8. در صورتی که ارائه دهنده امکان تامین کالایی را ندارد، لازم است بلافاصله به مدیر وبسایت اطلاع دهد تا تغییرات مربوطه در فروشگاه ایشان انجام شود. در غیر این صورت اگر خریدی توسط مشتری انجام شود و ارائه دهنده قادر به تامین محصول مورد نظر نباشد، وبسایت این حق را برای خود محفوظ نگه می دارد که از ادامه همکاری با وی خودداری کند.

[


به این مطلب رای بدهید:

۰ ratings۰/۵