دوره VIP میکروفون طلایی

این دوره ابتکاری بی نظیر از بابک بهمن خواه در زمینه آموزش سخنرانی و فن بیان است. شرکت کنندگان در این دوره، با موثرترین تمرین های سخنرانی آشنا می شوند. بخشی از این تمرین ها، عمومی به شمار می آیند و بخشی دیگر نیز تمرین هایی هستند که توسط استاد بهمن خواه طراحی شده اند.

مهمترین مهارت هایی که در دوره فن بیان تقویت می شوند:

صدا سازی

دوره میکروفن طلایی به ما کمک می کند تا محل درست صدای خود را پیدا کنیم و بتوانیم با صدای طبیعی و با راحتی بشتری برای مدت طولانی سخنرانی کنیم. همچنین برای صداسازی نیاز است مهارت تنفس صحیح را هم بیاموزیم.

فن بیان

استفاده از لحن و سرعت مناسب در سخنرانی اهمیت ویژه ای دارد. تمرین های فوق العاده موثری در ارتباط با ادای کلمات وجود دارند که در دوره میکروفن طلایی، به طور عملی به آنها پرداخته می شود.

دایره کلمات گسترده

بدون انجام تمرین های مداوم، نمی توانیم به سخنرانی تبدیل شویم که بتواند به راحتی درباره موضوعات مختلف سخن بگوید، به سوالات ناگهانی پاسخ مناسب دهد و از به کار بردن کلمات تکراری پرهیز کند.

اعتماد به نفس

اساس سخنرانی در جمع اعتماد به نفس است. سخنرانی همراه با استرس و لرزش صدا بلافاصله بر روی مخاطب تاثیر می گذارد. حتی اگر سخنران بتواند استرس خود را پنهان کند، عدم وجود اعتماد به نفس ناخودآگاه از طریق کلمات وی جاری می شود و در ذهن مخاطب می نشیند. می توان گفت تمرین های افزایش اعتماد به نفس، از جمله چالش های دشواری است که شرکت کنندگان دوره میکروفن طلایی با آن مواجه می شوند.

هم اکنون می توانید از طریق فرم زیر در دوره VIP میکروفون طلایی استاد بهمن خواه  ثبت نام کنید: 

فهرست