درباره ما

سلام دوستان

بابک بهمن خواه هستم و خوشحالم از این که در این وبسایت به شما کمک می کنم تا بتوانید شادتر، ثروتمندتر و قدرتمندتر زندگی کنید. شغل اصلی من ساخت و ساز است. یازده سال است که به جای خانه، آدم های شاد می سازم و به مردم کشورم کمک می کنم که رسالت زندگی خودشان را پیدا کنند.

زندگی دو بخش دارد. بخش اول برای من، بخش تاریک زندگیم بود. تا این که در سال ۱۳۸۳، مسیر زندگی من با یک سمینار تغییر کرد. ایمان دارم که مسیر زندگی بسیاری از شما با این وبسایت تغییر خواهد کرد. من ایمان دارم که به هر آنچه فکر کنیم، دست پیدا می کنیم. پس با قدرت در کنارتان هستیم تا با هم از این مسیر لذت ببریم.

بابک بهمن خواه Babak Bahmankhah
مرجان زیاری مدیر برنامه ها

تمام تلاشم اینه کاری کنم و جایی برم و جایی باشم که مفید باشم، رنگ عشق و شور و انگیزه و امید بپاشم.

سمیه کرمی مدیر اجرایی

قصد دارم برای افراد یک پشتیبان عالی در زمینه ارتباطات موثر و شخصیت شناسی باشم تا با رشد مهارت های فردی، شاهد رشد روزافزون آنها در زندگی باشم. من با آموزش هدف گذاری صحیح و برنامه ریزی دقیق به افراد کمک می کنم تا حس ناب تحقق اهدافشان را تجربه کنند.

فرزانه تاجیک طراح گرافیک

انگیزه ی زندگی کردن و عشق ورزیدن را از هنر آموختم و به محیط اطرافم منتقل کردم شاید سهم کوچکی در زیبا کردن دنیا داشته باشم.

پویا محمدی مدیر وب سایت

باور دارم که تلاش، تمرکز و مداومت، در به نتیجه رسیدن هر کاری، بیش از نبوغ موثر است و امیدوارم بتوانم به شما دوستان کمک کنم تا در زمینه توسعه فردی و دنبال کردن مسیر شادی و موفقیت خود، هدف گذاری و برنامه ریزی کنید.

یلدا جواهریان مشتری نوازی

یکی از بزرگترین آرزوهای زندگی من این بوده، هست و خواهد بود که حس و حالی خوب به دیگران هدیه کنم. خدایا هزار بار شکرت که همراه با یک تیم حرفه ای به آرزویم رسیدم. ما استوار کنار شماییم تا قدرتمند هدفتان را دنبال کنید و با اقتدار به قله موفقیت برسید.

سمیرا احمدی پشتیبان فن بیان

هدف من این است که کمک کنم حال زندگی مردم کشورم و بعد مردم دنیا بهتر بشود و تاثیری مثبت در زندگی آنها داشته باشم. شعار من این است: بارشی از انرژی های مثبت باشیم.

مریم صباغ زادگان پشتیبان هدف گذاری

می خواهم به همه انسان ها کمک کنم تا خودشان را بشناسند، اطرافیانشان را بشناسند و انتخاب های درست تر و ارتباطات عالی تر و با کیفیت تری با دیگران داشته باشند و زندگیشان را بهتر بسازند.

احسان مهرعلیها پشتیبان فن بیان

در این مسیر کوشیده ام تا افراد به رسالت، سرشت و توانایی های خود پی ببرند و با انتخاب های سرنوشت ساز در زندگی شخصی و جامعه، انسانی اثرگذار باشند. هر فرد شایستگی این را دارد تا در زندگی حس موثر بودن و خودشکوفایی را تجربه کند. من به افراد کمک می کنم تا با آموختن مهارت فن بیان، سخنی گیرا و اثر بخش داشته باشند.

ثمینه همتی پشتیبان هدف گذاری

به نظر من اگر هر فردی روی رشد فردی خود تمرکز کند و به دیگران هم کمک کند تا بر روی رشد و توسعه فردی خودشان سرمایه گذاری کنند، دنیایمان دنیای فرهیخته تر و زیباتری خوهد بود. من به سهم خودم برای تحقق این موضوع تلاش می کنم. این رسالت من است.

پریسا خان محمدی پشتیبان فن بیان

به نظرم زندگی ساده تر از چیزی است که ما فکر می‌کنیم و پیچیده تر از چیزی که در نظر می گیریم. در این مسیر حتما وجود یک دوست و راهنما برای هر کدام از ما نیاز است. اگر در زندگی دنبال دلیلی خوب برای انگیزه هستید، فقط کافی است نگاهتان به سمت خدا باشد. حتما پیدا می کنید.

فروزان باقرزاده پشتیبان هدف گذاری و رشد فردی

افراد موفق هدف محور هستند اما نمی توان هدفی را که قابل رویت نیست نشانه گرفت. من به افراد کمک می‌کنم تا عقاید، نظرات و تصوراتشان را به راهکارهای عملی و موثر تبدیل کنند و به آنها می‌آموزم چگونه با برنامه‌ریزی به آرزوهایشان برسند.

معصومه علم بیگی پشتیبان هدف گذاری

دوست دارم به شما دوستان عزیز کمک کنم تا هدف های خودتان را به صورت درست و برنامه ریزی شده بنویسید تا بتوانید بهترین نتایج را برای خودتان رقم بزنید. در این شرایط دیگر هیچ رویایی برای شما به صورت رویا باقی نمی ماند، بلکه شما قهرمانی هستید که آنها را به حقیقت تبدیل می کنید.

فهرست