درباره ما

سلام دوستان

بابک بهمن خواه هستم و خوشحالم از این که در این وبسایت به شما کمک می کنم تا بتوانید شادتر، ثروتمندتر و قدرتمندتر زندگی کنید. شغل اصلی من ساخت و ساز است. یازده سال است که به جای خانه، آدم های شاد می سازم و به مردم کشورم کمک می کنم که رسالت زندگی خودشان را پیدا کنند.

زندگی دو بخش دارد. بخش اول برای من، بخش تاریک زندگیم بود. تا این که در سال ۱۳۸۳، مسیر زندگی من با یک سمینار تغییر کرد. ایمان دارم که مسیر زندگی بسیاری از شما با این وبسایت تغییر خواهد کرد. من ایمان دارم که به هر آنچه فکر کنیم، دست پیدا می کنیم. پس با قدرت در کنارتان هستیم تا با هم از این مسیر لذت ببریم.

بابک بهمن خواه Babak Bahmankhah
مرجان زیاری مدیر برنامه ها

تمام تلاشم اینه کاری کنم و جایی برم و جایی باشم که مفید باشم، رنگ عشق و شور و انگیزه و امید بپاشم.

سمیه کرمی مدیر اجرایی

قصد دارم برای افراد یک پشتیبان عالی در زمینه ارتباطات موثر و شخصیت شناسی باشم تا با رشد مهارت های فردی، شاهد رشد روزافزون آنها در زندگی باشم. من با آموزش هدف گذاری صحیح و برنامه ریزی دقیق به افراد کمک می کنم تا حس ناب تحقق اهدافشان را تجربه کنند.

فرزانه تاجیک طراح گرافیک

انگیزه زندگی کردن و عشق ورزیدن را از هنر آموختم و به محیط اطرافم منتقل کردم، شاید سهم کوچکی در زیبا کردن دنیا داشته باشم.

پویا محمدی مدیر وب سایت

باور دارم که تلاش، تمرکز و مداومت، در به نتیجه رسیدن هر کاری، بیش از نبوغ موثر است و امیدوارم بتوانم به شما دوستان کمک کنم تا در زمینه توسعه فردی و دنبال کردن مسیر شادی و موفقیت خود، هدف گذاری و برنامه ریزی کنید.

مریم جوانفر ویراستار ادبی و سئو

هدف من انتقال تجارب و آموخته هایم به سایر افراد و تلاش در جهت کمک به ارتقای سطح زندگی آنان است. زندگی زیباست اگر تو آن را زیبا بسازی.

سمیرا احمدی پشتیبان فن بیان

هدف من این است که کمک کنم حال زندگی مردم کشورم و بعد مردم دنیا بهتر بشود و تاثیری مثبت در زندگی آنها داشته باشم. شعار من این است: بارشی از انرژی های مثبت باشیم.

مریم صباغ زادگان پشتیبان هدف گذاری

می خواهم به همه انسان ها کمک کنم تا خودشان را بشناسند، اطرافیانشان را بشناسند و انتخاب های درست تر و ارتباطات عالی تر و با کیفیت تری با دیگران داشته باشند و زندگیشان را بهتر بسازند.

احسان مهرعلیها پشتیبان فن بیان

در این مسیر کوشیده ام تا افراد به رسالت، سرشت و توانایی های خود پی ببرند و با انتخاب های سرنوشت ساز در زندگی شخصی و جامعه، انسانی اثرگذار باشند. هر فرد شایستگی این را دارد تا در زندگی حس موثر بودن و خودشکوفایی را تجربه کند. من به افراد کمک می کنم تا با آموختن مهارت فن بیان، سخنی گیرا و اثر بخش داشته باشند.

فروزان باقرزاده پشتیبان هدف گذاری و رشد فردی

افراد موفق هدف محور هستند اما نمی توان هدفی را که قابل رویت نیست نشانه گرفت. من به افراد کمک می‌کنم تا عقاید، نظرات و تصوراتشان را به راهکارهای عملی و موثر تبدیل کنند و به آنها می‌آموزم چگونه با برنامه‌ریزی به آرزوهایشان برسند.

پریسا خان محمدی پشتیبان فن بیان

به نظرم زندگی ساده تر از چیزی است که ما فکر می‌کنیم و پیچیده تر از چیزی که در نظر می گیریم. در این مسیر حتما وجود یک دوست و راهنما برای هر کدام از ما نیاز است. اگر در زندگی دنبال دلیلی خوب برای انگیزه هستید، فقط کافی است نگاهتان به سمت خدا باشد. حتما پیدا می کنید.

معصومه علم بیگی پشتیبان هدف گذاری

دوست دارم به شما دوستان عزیز کمک کنم تا هدف های خودتان را به صورت درست و برنامه ریزی شده بنویسید تا بتوانید بهترین نتایج را برای خودتان رقم بزنید. در این شرایط دیگر هیچ رویایی برای شما به صورت رویا باقی نمی ماند، بلکه شما قهرمانی هستید که آنها را به حقیقت تبدیل می کنید.

علیرضا قرائتی پشتیبان سخنرانی و فن بیان

در عصر حاضر، برای اینکه فردی تاثیرگذار، جذاب و حرفه‌ای باشیم و جایگاه اجتماعی مطلوب‌تری داشته باشیم، می‌بایست بدانیم که چه وقت، چگونه و چطور صحبت کنیم. من در این مسیر همراه، همیار و دوست شما هستم. هدف من رشد و تعالی فردی شماست.

سودابه سلیمی‌زاده نویسنده، تولید محتوا

به عنوان یک درمانگر طب مکمل، سلامتى، حال خوب و کیفیت خوب زندگی شما برایم مهم است.

نائره پاسخی نویسنده، تولید محتوا

علاقمند به هنر و ادبیات و نویسندگی؛ می‌خواهم هر لحظه و در هر کار، بهترین خودم باشم و ثروت‌های درونیم یعنی، عشق و آرامش وجودم رو با کل کائنات به اشتراک بگذارم.

لیلا زین‌العابدین پور نویسنده، تولید محتوا

کار برای کودکان را دوست دارم و معتقدم زمانی را که برای آموزش آنها صرف می کنم جزو ثانیه های عمرم محاسبه نمی شود. می خواهم کاری کنم که شاگردانم بهترین سناریوی زندگی شان را بنویسند.

حلیمه کریمی نویسنده، تولید محتوا

هیچ کدام از روش های خودشناسی و خودسازی بدون دریافت عشق عجیب خدا پایدار نیست و رویای من کمک به جاری شدن این عشق در زندگی مردم دنیاست.

کوثر شیرزادی نویسنده، تولید محتوا

قصد من ایجاد حرکتی نو است که موجب جذب هموطنان عزیزم گردد تا به جای هدر رفتن وقتشان در امور بی اساس، در جهت ارزش آفرینی و توسعه فردی بکارگرفته شود.

محمدعلی مسعودیه نویسنده، تولید محتوا

محقق، شاعر و نویسنده برای اوج گرفتن هیچ وقت دیر نیست. شکست های بزرگ گذشته، حالا استادان زندگی من هستند.

عسل دشتی نژاد نویسنده، تولید محتوا

به انسان ها کمک می‌کنم با رسیدن به شناخت درونی و ترمیم نقاط ضعف، سیر پیشرفت را طی کنند و از طریق «توسعه فردی به سبک چهار فصل»، به رشد فردی و اجتماعی سریعتر برسند.

پگاه مترصد نویسنده، تولید محتوا

برای خانه همسایه‌ات چراغی روشن کن؛ قطعا حوالی خانه‌ات روشن‌تر خواهد شد.

فهرست