معجزه شکرگزاری در قانون جذب و تقویت حس قدردانی

شکرگزاری در قانون جذب

عضویت در خبرنامه

موانع کسب ثروت
عبور از موانع کسب ثروت با تغییر افکار و رفتارهای نادرست
ناامیدی از موفقیت
ناامیدی از موفقیت – قسمت اول: نقش والد درون در نابودی رویاها

پیشرفت و موفقیت با شکرگزاری در قانون جذب

برای این که در تمام زمینه های زندگی موفق باشیم باید اصول مهم شکرگزاری در قانون جذب را رعایت کنیم؛ چون بسیاری از افراد موفق دنیا دقیقا همین توصیه را دارند.

اگر به دلیل توانایی ها و دارایی های خود در زندگی از خدا سپاس گزاری کنیم، قدم مهمی را در راه قانون جذب برداشته ایم.

اگر قدرشناسی و حس شکرگزاری در قانون جذب را به عنوان یک قاعده در زندگی خود وارد کنیم، می توانیم تمام چیزهایی که آرزو داریم را از راه قانون جذب به دست آوریم. شکرگزاری به ما کمک می کند تا حال خوبی به دلیل توانایی های خود داشته باشیم و هر روز به فکر افزایش آنها باشیم تا اینکه به موفقیت اصلی برسیم.

شکرگزاری، ذهن را مجبور به تمرکز روی نعمت ها می کند.

اگر مطالبی که در بالا گفته شد را به دقت مطالعه کرده باشید حتما تا به حال به اهمیت سپاس گزاری در قانون جذب و موفقیت آشنا شده اید.

شکرگزاری در قانون جذب

اکنون لازم است این مهارت را در خود تقویت کنید و با تمرین و تکرار فراوان، این قانون و اصل را در زندگی خود اجرا کنید.

در ادامه ۴ راهکار برای تمرین سپاس گزاری آمده است.

۱. شکرگزاری در قانون جذب با شناخت توانایی ها

یک قلم و کاغذ بردارید و استعدادهای ذاتی و بارز خود را بنویسید.

سپس موفقیت هایی که تا به حال به دست آورده اید یا حتی سرمایه های مادی خود را یادداشت کنید. هر چیزی که به عنوان توانایی، استعداد و سرمایه در زندگی شما وجود دارد را بنویسید.

در مرحله بعدی به اولویت بندی بپردازید و سپس، جملاتی درباره سرمایه هایی که دارید برای تقویت حس شکرگزاری در قانون جذب بنویسید.

مثلا بنویسید که من بابت خلاقیت خوبی که دارم بسیار سپاس گزارم؛ چون باعث می شود تا به زیبایی های اطرافم از زاویه خلاقانه و شگفت انگیز نگاه کنم.

شکرگزاری در قانون جذب

یا این که من بابت انرژی مثبت و حس آرامشی که دارم بسیار سپاس گزارم؛ چون باعث می شود تا حال دیگران را نیز بهتر کنم و این انرژی و آرامش را به آنها نیز منتقل کنم.

۲. لزوم توجه به تکرار ذهنی توانایی ها و نعمت ها

هر روز در تمام لحظه های زندگی خود، داشته هایتان را تکرار کنید و اگر بتوانید از قوه تخیل خود استفاده کنید و تاثیر توانایی ها را روی موفقیت خودتان به صورت یک فیلم در ذهن خود مجسم کنید خیلی بیشتر در قانون جذب موفق خواهی شد.

تکرار همیشگی شکرگزاری باعث پیشرفت شما در مسیر موفقیت می شود همچنین تاثیر فوق العاده ای در افزایش حس مثبت اندیشی و موفقیت در روابط دارد.

۳. عمل به شکرگزاری در قانون جذب

در پی راه هایی باشید که چگونه از توانایی های خود برای رسیدن به موفقیت یاری بگیرید. این مساله خیلی مهم است که به کارآمد بودن توانایی ها و دارایی های خود در زمینه موفقیت و رسیدن به رویاها و اهدافی که دارید پی برده و از آنها استفاده کنید.

۴. کشف پی در پی استعدادهای خود

شاید وقتی شروع به نوشتن توانایی های خود می کنید بعضی از توانایی های مهم خود را فراموش کنید. به محض این که استعداد با ارزشی در خود دیدید، به یادداشت خود اضافه کنید و آن را وارد برنامه شکرگزاری خود کنید.

برای کشف هر چه بهتر توانایی ها و دارایی هایتان، می توانید به موفقیت هایی که تا حالا داشته اید نگاه کنید؛ هر چند کوچک باشند.

شکرگزاری در قانون جذب

کشف پی در پی استعداد هایتان می تواند علاوه بر افزایش خودشناسی، شکرگزاری شما را بیشتر کرده و احتمال رسیدن به موفقیت را در شما چند برابر کند.

در ضمن می توانید برای کشف بهتر استعدادها و توانایی های خود از دیگران کمک بگیرید و از آنها درباره ویژگی های مثبت خود بپرسید.

اگر در تمام مراحل زندگی و کارهای خود، نیروی شگفت انگیز شکرگزاری در قانون جذب را در هم بیامیزید تمام رویاهای شما به حقیقت تبدیل می شوند.


اگر علاقمند به مطالعه بیشتر در این زمینه هستید این مقاله ها را به شما پیشنهاد می کنیم:

فواید سحرخیزی و رازهای سلامتی نهفته در آن

موفقیت راز ندارد راه دارد، راه موفقیت را بیاموزید


با دعای شکرگزاری روزانه، قدرت جذب آرزوهایت در زندگی بیشتر می شود و این گونه روز به روز به معجزه شکرگزاری در قانون جذب بیشتر پی خواهی برد.

اگر به خاطر نعمت هایی که داری سپاس گزار نباشی، غیرممکن است بتوانی نعمت های بیشتری راجذب زندگی ات کنی.

مطالب بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست